• Czas trwania 22 week
 • Lekcje 23
 • Skill level beginner
 • Quizzes 0
 • Pass parcentages 80
 • Certificate Yes
 • User Avatar

  admin

 • Category:

  Kurs od Podstaw

1,250.00zł
 • 6 enrolled students
 • eng, arabic

Kurs języka włoskiego od podstaw to kompleksowy kurs dzięki któremu szybko i skutecznie opanujesz podstawy języka, poznasz szeroki wachlarz słownictwa oraz zasady gramatyki. Będziesz umiał porozumiewać się w typowych sytuacjach jak na przykład w sklepie, w aptece czy na stacji kolejowej oraz poradzisz sobie w trakcie pobytu w Italii w rozmowach z Włochami.

włoski od zera – kurs online

Włoski od zera - 22 lekcje
Kiedy? W czwartki o 13 do 14:30

Jesteś gotowy? Do dzieła! Kliknij “dołącz do tego kursu”.
Po wykupieniu dostępu zaloguj się na polskawloszka.pl, wejdź w “moje kursy” i w “włoski-od zera”. Tam znajdziesz listę lekcji, wszystkie niezbędne linki do spotkań i materiały (pliki pdf) do pobrania.

To wyjątkowy kurs online dedykowany wszystkim, którzy chcą nauczyć się porozumiewać po włosku. Podczas 22 spotkań poruszymy wiele tematów jak nawiązywanie nowych znajomości, opowiadanie o sobie, bar, restauraja, hotel, apteka (lista jest długa) i zagadnień gramatycznych. Nauczysz się też struktur, zwrotów i wyrażeń przydatnych w codziennej komunikacji. 

Dodatkowe korzyści z kursu online?

Gdy z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w lekcji na żywo, możesz nadrobić materiał oglądając materiał video. Do każdej lekcji przygotowałam film, w którym omawiamy cały materiał i ćwiczenia. Możesz też w dowolnej chwili wrócić do poprzednich lekcji, odsłuchać je i powtórzyć słownictwo i gramatykę.  Brzmi dobrze?

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do ćwiczeń interaktywnych i testów,
by co jakiś czas sprawdzać przyrost wiedzy. To ważne, by wiedzieć, co jeszcze należy powtórzyć i utrwalić.

Musisz też wiedzieć, że nie musisz kupować drogiego podręcznika – otrzymasz ode mnie moję autorskie materiały do zajęć w postaci plików pdf. To spora oszczędność. Znajdziesz w nich niezbędną do nauki włoskiego teorię, słówka, zwroty i masę ćwiczeń.

Na zajęciach skupimy się na praktycznych wyrażeniach, które będziesz swobodnie modyfikować do własnych potrzeb dzięki znajomości podstawowych zasad gramatyki i szerokiego słownictwa. Dzięki temu szybko zaczniesz się porozumiewać po włosku, a przecież umiejętność mówienia jest najważniejsza i najbardziej przydatna w trakcie pobytu za granicą! 

 • Gotowe zwroty i wyrażenia

  Uczenie się na pamięć prostych zwrotów i wyrażeń, które w łatwy sposób można modyfikować do własnych potrzeb bardzo ułatwia przełamanie bariery językowej i pozwala szybko rozpocząć mówienie w języku obcym

 • Szeroki zakres słownictwa

  Poznanie słownictwa z wielu różnych działów jest niezbędne, by bezproblemowo porozumieć się w przeróżnych sytuacjach życiowych. Pomogę Ci zapamiętać je w szybki i przyjemny sposób.

 • Odrobina gramatyki

  Ten najmniej lubiany przez uczniów element wcale nie musi być trudny i skomplikowany. W przystępny sposób pokażę Ci jak korzystać z zasad gramatyki, by poprawnie mówić po włosku.

Co osiągniesz?

Dzięki kursowi “Czas na włoski” spełnisz swoje marzenie o swobodnym porozumiewaniu się po włosku w przeróżnych sytuacjach. 

 • Zarezerwujesz stolik, zamówisz ulubioną kawę i pyszne dania kuchni włoskiej. Zrobisz zakupy na włoskim targu, w supermarkecie i w sklepach odzieżowych i obuwniczych. W razie potrzeby bez problemu poradzisz sobie w aptece lub podczas wizyty u lekarza.

 • Rozwiążesz ewentualne problemy jak na przykład zbyt słona zupa czy brakujący ręcznik w pokoju hotelowym. Zgłosisz na recepcji wszelkie usterki, a także nie zgubisz się w obcym mieście!

 • Będziesz opowiadać o różnych wydarzeniach z codziennego życia w czasie teraźniejszym.

 • Poznasz różne elementy kultury Włoch i ciekawostki dotyczące codziennego życia na Półwyspie Apenińskim.

 • Porozmawiasz swobodnie z nowo poznanymi Włochami i nawiążesz nowe przyjaźnie.

 • Poczujesz sie pewnie w trakcie pobytu we Włoszech. Przecież dogadasz sie i poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Opinie moich kursantów:

_Really enjoying my trip with Larana Tour, they give the best experience and destinations

Jesteś mega profesjonalna już się nie mogę doczekać następnej lekcji .Wszystkie twoje materiały w internecie są naprawdę mega i sposób w jaki je przedstawiasz to jest mistrzostwo świata 🙂 
(Wojtek)

Jeśli ktoś ma chęć nauczyć się włoskiego to na 1000%, pomoże mu w tym “Polska Włoszka “, kobieta pasjonatka, która w profesjonalny sposób ale nie nudny, nie szkolny i nie szablonowy, przekaże Ci 1000% wiedzy, dodatkowo materiały przez nią przygotowane są mega profesjonalne i zrozumiałe dla wszystkich i tu wiem o czym mówię bo jestem trudnym uczniem. Jestem przekonana, że jej metoda trafi do większości osób, ponieważ są czytelne, nie skomplikowane, zawierają dużo ćwiczeń, ale takich przydatnych. Polecam na 100% (Andżelika)

Kompetencje, życzliwość, uśmiech i pogoda ducha- to sprawia, że nauka języka to wielka przyjemność i początki wielkiej włoskiej osobistej przygody!
(Bożena)

Profesjonalnie na każdym kroku z każdym zagadnieniem językowym, w dodatku z optymizmem i włoskim dolce vita:)
(Gosia)

Nie zwlekaj, dołącz do zajęć i naucz się mówić po włosku!

0 Reviews

Write a Review