Jestem wielką miłośniczką Włoch.

Jestem wielką miłośniczką Włoch. Kocham zarówno kraj leżący na Półwyspie Apenińskim (i wszystko co z nim związane) jak i melodyjny język włoski. Od ponad 10 lat z pasją uczę języka włoskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Staram się zarażać moja miłością do tego wyjątkowego kraju i jego mieszkańców.  W ramach mojej pracy w szkole z powodzeniem przygotowuję uczniów także do matury z języka włoskiego (zarówno podstawowej jak i rozszerzonej) oraz do certyfikatów jak CELI, CILS, PLIDA.

W wolnych chwilach prowadzę blog oraz konta w mediach społecznościowych, gdzie dzielę się moją wiedzą o Włoszech z miłośnikami Italii z całej Polski. Stoję za blogiem polskawloszka.home.blogZnajdziecie tam artykuły o Włoszech, Włochach, języku włoskim i kuchni.

Moja pasja i zaangażowanie zostały zauważone przez Czwórkę Polskiego Radia, której udzieliłam wywiadu w ramach audycji „Mam odjazd na”.

10 lat

10 lat

Doświadczenia
w nauczaniu

400+

400+

Dotychczasowych Kursantów

Co mówią inni? Opinie moich kursantów

#Team A leadership team with vision

Our executives lead by example and guide us to accomplish great things every day. Online learning offers a new way to explore.

Co mówią inni? Opinie moich kursantów

#News News & Events

Discover how to anticipate and adapt to the latest trends and digital

Codzienne wyrażenia - mów jak prawdziwy Włoch

Język włoski jest znany z bogactwa idiomów, które są nieodłączną

Rozpocznijmy Razem Nowy Rozdział: Planer Językowy na Rok 2024!

Rozpocznijmy Razem Nowy Rozdział: Planer Językowy na Rok 2024! Drodzy